Поможіть розв’яжіть від сотка дроту довжини 56 цілих 4/5 м відрізали спочатку 13 цілих 2/5м,в потім

на 7 цілих 3/10 більше,ніж спочатку.На скільки більше метрів дроту відрізали,ніж залишилося в мотку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Валерия.

Ответ:

На 11 4/10м отрезали больше чем залишилось в мотку

Пошаговое объяснение:

13 2/5+ 7 3/10=13 4/10+7 3/10=20 7/10 м отрезали 2 раз

13 4/10+20 7/10=34 1/10м отрезали всего

56 4/5-34 1/10=56 8/10-34 1/10=22 7/10м залишилось в мотку

34 1/10-22 7/10=33 11/10- 22 7/10=11 4/10м