Від мотка дроту довжиною 58 цілих 4/5 м. відрізали 13 цілих 2/3 м., а потім на 7 цілих 3/10 м.

більше,ніж спочатку. На скільки метрів більше дроту відрізали, ніж залишилось його? Зробіть будь ласка. ТЕРМІНОВО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13 2/3 + 7 3/10=41/3+ 73/10= (410+219)/30=629/30= 20 29/30 м відрізали потім

13 2/3 + 20 29/30= 41/3 +629/30 = (410+629)/30=1039/30=34 19/30 м відрізали всього

58 4/5 - 34 19/30= 294/5 -1039/30=(1764 -1039)/30= 725/30 = 24 1/6 м залишилось

34 19/30 - 24 1/6= 1039/30 -725/30= 311/30= 10 11/30 м на стільки метрів більше дроту відрізали, ніж залишилось