СРОЧНО НУЖНО ПЖЖЖЖЖ!!! Від стрічки довжиною 40 метрів спочатку відрізали 5/8 її довжини, а потім

відрізали 45% решти. Скільки метрів стрічки залишилось?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Кирилл.

Ответ:

8,25м

Пошаговое объяснение:

1) первый раз отрезали 40*5/8=25 метров

2) осталось 40-25=15 метров

3) и отрезали второй раз от оставшегося куска 15*45/100=6,75м

4) осталось 15-6,75=8,25 м