Помогите пожалуйста Новорічна акція в магазині Sova: 20% знижка при купівлі однієї прикраси, 25%

знижка при купівлі двох прикрас. Що вигідніше: купити поступово два браслети зі знижкою 20% чи одразу два браслети зі знижкою 25%, якщо вартість браслета становить 450 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Сиротина Кристина.

(450 - 450*0,20) × 2 = 360×2 = 720 гривень - ціна двох браслетів, якщо купити їх окремо і отримати знижку 20% на кожен.

Ціна двох браслетів без знижки 900 гривень, зі знижкою 25% - 900-900*0,25 = 900-225 = 675 гривень - ціна двох браслетів, якщо купити їх разом і отримати знижку 25%.

Отже, вигідніше купити одразу два браслети зі знижкою 25%.

Отвечает Беляев Сергей.

Ответ:

Выгоднее купить сразу 2 браслета знижка больше на 45 грн

Пошаговое объяснение:

450×0,2=90 грн знижка при покупке 1 браслета

(450×2)×0,25=225 грн при покупке 2 браслетов

225-90×2=45грн