У магазині діє знижка на соки. Олена має 1436 грн і планує закупити соки користуючись знижкою, але

їй потрібно купити і пакети, щоб донести сік додому. Яку найбільшу кількість пляшок соку може купити Олена, якщо вартість пляшки соку - 20 грн, ціна пакету - 4 грн, а в пакет можна покласти 14 пляшок соку,

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакина Вера.

Ответ:

Ми можемо розрахувати максимальну кількість пляшок соку, яку може купити Олена за заданої кількості грошей 1436 грн.

Спочатку розрахуємо кількість пакетів, яку може придбати Олена за задану суму. Оскільки ціна одного пакету становить 4 грн, кількість пакетів (n) буде рівна: n = 1436 грн / 4 грн = 359 пакетів.

Кожен пакет може містити 14 пляшок, тому загальна кількість пляшок (m), яку може купити Олена, буде рівна: m = n * 14 пляшок = 359 * 14 пляшок = 5026 пляшок.

Однак, варто зазначити, що для закупівлі такої великої кількості пляшок соку, Олені, можливо, знадобиться додатковий транспорт або допомога при їх перенесенні додому.