Знайди об‘єм прямокутного парарелепіпеда, якщо його довжина дорівнює 3 цілих 2/3 дм, ширина 1 ціла

1/11 дм, висота 4 ціла 1/4 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Варвара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об*єм дорівнює :

V= a*b*h = 3 2/3 * 1 1/11 * 4 1/4 = 11/3 * 12/11 * 17/4 = 17 дм3

Отвечает Курочкин Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3. 2/3 * 1. 1/11 * 4. 1/4 = 11/3 * 12/11 * 17/4 = 12/3 * 17/4 = 4 * 17/4 = 17 (дм³) - объем параллелепипеда