1)Обчислити зручним способом 18+(-6)+(-2)+14 2) Знайти суму зручним способом

-2,8+3,2+(-1,2)+5,83)Обчисліть найбільш зручним способом: 1, 7 (- 2, 6) + (- 1, 7) + 2, 64)Обчисліть найбільш зручним способом: - 4, 9 + 5, 5 + 4, 9 + (- 5, 5) .5)Обчисліть найбільш зручним способом: 1,8 (- 6, 2) + (- 4, 1) + (- 1, 8) + 6, 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 18+(-6)+(-2)+14= (18 +14) -2 + (-6)= 32 -2 +(-6)= 30 -6= 24

2)-2,8+3,2+(-1,2)+5,8 = (-2,8 +(-1,2) + (3,2 +5,8)= -4 + 9= 5

3)1, 7 + (- 2, 6) + (- 1, 7) + 2, 6 = (1,7 -1,7) +(-2,6 + 2,6) = 0 + 0 = 0

4)- 4, 9 + 5, 5 + 4, 9 + (- 5, 5)= (-4,9 + 4,9) + (5,5 - 5,5)= 0 + 0 = 0

5) 1,8 + (- 6,2) + (- 4,1) + (- 1,8) + 6,2 = (1,8 -1,8) +( -6,2 + 6,2) - 4,1= 0 + 0 -4,1=    

= - 4,1