Довжина садиби прямокутної форми 40 м,а ширина 20 м. 3/4 площі садиби займоє город. яка площа городу


Ответы на вопрос

Отвечает Усольцева Эвелина.

1) 80-20=60 (м)ширина садиби 2) 80 * 60=4800 (м2)Площа садиби 3)4800:3*2=1600*2=3200(м2) займають будівлі 4)4800-3200-1600 (м2) займає сад відповідь:1600 м2.