Довжина садиби прямокутної форми 30 м, а ширина - 20 м. 3/8 площі садиби займають будівлі та двір,

а решта - город. Яка пплоща городу?

Ответы на вопрос

Отвечает Агарок Татьяна.

Ответ:

1). 30 * 20 = 600(м2)- площина;

2).600 : 8 * (8 - 3) = 375 * 5 = 1875 (м2) - городу.

Пошаговое объяснение: