Знайди площу квадрата , периметр якого дорівнює 7,2 м Варіанти відповіді 1. 3,24 м3 2. 3,24 м 3.

24 м2 4. 324 м2 Так ще треба рішення як задача :(

Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Ответ:

Р=4а; а=Р/4; а=7,2:4=1,8(м)

S=a²; S=1,8²=3,24(m²)