1.Знайти 1) 12% від 500; 2) 24% від 8,5. 2.У табуні було 300 коней, з них 36% становили вороні.

Скільки вороних коней було в табуні? 3.В їдальню завезли 160 кг овочів. Капуста становила 48% усіх овочів, морква 23%, а картопля - решту. Скільки кілограмів картоплі завезли в їдальню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трусов Даниил.

Відповідь:

1.1) 60

1.2) 2.04

2. 108 вороних

3. 46.4 кгкг

Покрокове пояснення:

48+23=71

100-71=29

160*29 :100 = 46.4