Кола, радіуси яких 3 см і 4 см, мають зовнішній дотик. Знайдіть відстань між їх центрами.срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Столмакова Влада.

Ответ:

3+2=5см

Объяснение:

r1+r2=3+2=5см