Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами 20 см, Знайдіть радіуси кіл, якщо вони

відноситься як 2:3 ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Поднебесная Анастасия.

Ответ:

5х=20

х=4

R1=2x =8

R2=3x = 12


Отвечает Мальцев Максим.

Ответ:

8 и 12

Пошаговое объяснение:

Так як вони дотикаються і є відстань між центрами, то формула бути мати вигляд

r1+r2=20

Введемо х- коефіцієнт пропорційності

2х+3х=20

х=4

Знайдемо радіуси

r1=2*4=8

r2=3*4=12