Скільки буде 3/4*4/8???? Поможіть будь ласка мені


Ответы на вопрос

Отвечает Журков Валентин.

Ответ:

\frac{3}{4} *\frac{4}{8} =\frac{3*4}{4*8} =\frac{3}{8}

Отвечает Іванків Вітя.

Ответ:

0.37.......... ...........