Мені зараз вдвічі більше років. ніж було вам тоді, коли мені було стільки ж років, скільки вам

зараз. Нам обом разом 70 років. скільки мені років? допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Я старше вас на х років, мій вік у років. Тоді вам у-х років. Разом нам 70 років.


y + y-x = 70


2y-x = 70


x = 2y-70


Коли мені було стільки ж років, скільки вам зараз, т. е. Коли мені було


у - х років, вам було на х років менше (т. к. ви молодше мене на х років), т. е.


у-х-х = у-2х


Мені зараз в 2 рази більше, т. е.


2 * (у 2х) років


З іншого боку мені зараз у років


отримуємо рівняння


у = 2 * (у-2х)


у = 2у-4х


у = 4х


підставами сюди


х = 2у-70.


у = 4 * (2у-70)


у = 8У-280


7у = 280


у = 40 років вам

70-40 = 30 років мені

Відповідь: вам 40 років., мені 30 років.

Отвечает Болат Бейбарс.

Першому(старшому) 40 років, а другому - 30 років