42 пакети розклали по двох ящиках так, що в першо- му пакетів удвічі більше, ніж у другому. По

скільки пакетів у кожному з ящиків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Ответ:

28 пакетов и 14 пакетов

Пошаговое объяснение:

1 ящик = 2х пакетов

2 ящик = х пакетов

Всего - 42 пакета

2х + х = 42

3х = 42

х = 42 : 3

х = 14

1 ящик = (2х) = 2 * 14 = 28 пакетов

2 ящик = (х) = 14 пакетов

Проверка:

28 + 14 = 42