озв'яжи задачу. в одному пакеті 2,35 кг цукерок, це на 0,3 кг менше, ніж у другому. Скільки

кілограмів цукерок у двох пакетах разом? Першого дня туристи пройшли 6,7 км, це на 0,45 км більше, ніж другого дня. Скільки​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазюк Вова.

1) 2,35 + 0,3 = 2,38 ( кг ) - цукерок в || пакеті

2) 2,38 + 2,35 = 2,73 ( кг ) - цукерок в 2 пакетах

Відповідь: 2,73 кг.