Задача Сума двох чисел дорівнює 33,5. Знайдіть ці числа якщо їх різниця дорівнює 3,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Амангелди Ахмади.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1-е число дорівнює — х

2-е число дорівнює — х + 3,5

А їх сума дорівнює — 33,5

Складаємо рівняння
х + х + 3,5=33,5

2х=33,5 - 3,5

2х=30

х=30 : 2

х=15

Перше число дорівнює 15, а

друге 15 + 3,5=18,5