В Оксанки є горіхи та коробки. Якщо горіхи розкласти в коробки по 10 штук, то 2 горіхи

залишиться. Якщо горіхи розкласти по 11 штук, не вистачить 6 горіхів. Скільки горіхів в Оксанки?

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

10x+2=11x-6

2+6=11x-10x

8=x

10*8+2=11*8-6

82=82

У Оксанки 82 горіхи.