У Івана є фломастери та коробки. Якщо фломастери розкласти та в коробки по 11 штук, то 6

фломастерів залишиться. Якщо Якщо фломастери розкласти 24 шт, то залишиться 3 коробки. Скільки фломастерів у Івана? Даю 50 балов!!!!! срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:72 фломастера.
Спочатку потрібно дізнатися кількість коробок
(24*3-6)/11=6-кількість коробок
2 варіанта:
1)11*6+6=72-кілкість фломастерів
2)24*(6-3)=72-кількість фломастерів