Фломастерів у Марійки вдвічі більше ,ніж у Богдана.Якщо вона віддасть Богданова 12 штук,то

фломастерів у них стане порівну. Скільки фломастерів у Марійки і скільки в Богдана?

Ответы на вопрос

Отвечает Ульянов Анатолий.

Ответ:

12,24

Пошаговое объяснение:

Богдан - x

Марійка - 2x

2x-12=x

x=12

12*2=24

У богдана - 12 фломастерів

у марійки - 24

Отвечает Моторина Наталья.

Ответ:

у Богдана-6 ш.

у Марiйки-12 ш.

Пошаговое объяснение:

1)12:2=6(ш.)

2)6×2=12(ш.)

Ответ:6 ш.,12 ш.