Автомобіль проїхав 84 км за 1,2 год, а велосипедист за 3 год. У скільки разів швидкість

велосипедиста менша від швидкості автомобіля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Насонов Илья.

Ответ: 42 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 84/1,2=70 км/год

2)84/3=28 км/год

3)70-28=42 км/год