На виконання домашнього завдання учень витратив 2 год 15 хв. При цьому завдання з української мови

і математики він виконував по 40 хв, завдання з історії- 25 хв, а решту часу- завдання з англійської мови. Скільки часу зайняло виконання домашнього завдання з англійської мови?

Ответы на вопрос

Отвечает Липская Алёна.
2год 15 хв = 135 хв
40•2=80 (хв)укр мова і матем
80+25 = 105 (хв)укр мова матем і історія
135-105=30(хв) англ мова
Отвечает Мусин Темірлан.

Ответ:

помогите пожалуйсттата

Пошаговое объяснение:

не знаю