У саду росте 500 дерев, З них 0,25 становлять вишні , а решта яблуні . Скільки яблунь росте в саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Слободский Игорь.

500 дерев - з них 25%(те саме, що і 0.25) вишні

Знайдемо % яблунь:

100%-25%=75%

Знайдемо кількість яблунь:

500*75%=500*0.75=375 яблунь