Знайдіть перший член геометричної прогресії (bn), якщо b5=80; q=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Матяс Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

b5=80; q=-2

b1 - ?

b5 = b1 * q^4

80 = b1 * (-2)^4

80 = b1 * 16

b1 = 80 : 16

b1 = 5