Розв'яжи рівняння, використовуючи основну властивість пропорції (якщо ab=cd, то a⋅d=b⋅c

).0,2/x+9=0,3/x−2

Ответы на вопрос

Отвечает Березина Полина.

Ответ:

\frac{0,2}{x+9}=\frac{0,3}{x-2}

0,2*(х-2)=(х+9)*0,3

0,2х-0,4=0,3х+2,7

0,2х-0,3х=2,7+0,4

-0,1х=3,1

х= 3,1 : (-0,1)

х= -31

Ответ: х= -31