Одна сторона прямокутника на 15,2 см менша за другу, а його периметр дорівнює 47,2 см. Знайдіть

площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Божена.

Ответ:

(х + х - 15,2) × 2 = 47,2

(2х - 15,2) ×2 = 47,2

4х - 30,4 =47,2

4х = 47,2 + 30,4

4х= 77,6

х =77,6 : 4

х =19,4

1 сторона = 4,2

2 сторона = 19,4

S = 4,2 × 19,4 = 81,48 см²