Визнач число що є коренем рівняння 18-6x=25+x


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Юля.

Ответ:

18-6х=25+х

-6х-х=25-18

-7х = 7

х= 7 : (-7)

х= -1

Ответ: х= -1

проверка

18-6*(-1)=25+(-1)

18+6=25-1

24=24