Знайдіть радіус кола, якщо довжина кола дорівнює 15 см. 1.7,5 CM 2. 15 см 3.7 см 4.10 CM


Ответы на вопрос

Отвечает Топчанский Арсен.

Ответ:

C=2πr.

r=C/(2π)= 15π/(2π)= 7.5 см