-- Для нового парку привезли саджанці лип, каштанів і платанів. Лип 111, каштанів - на 27 менше, а

платанів на 50 більше, ніж каштанів. Скільки всього саджанців привезли для нового парку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козьменко Оля.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

111-27=84 привезли каштанів

84+50=134 привезли платанів

111+84+134=329 всього саджанців привезли для нового парку