СРОЧНО!!!! Даю 15 баллов Остача від ділення цілого числа "а" на 3 дорівнює 2. Яка буде остача від

ділення на 3 числаa² + 2a​

Ответы на вопрос

Отвечает Лиджиева Олана.

Вирішимо дану задачу методом підстановки.

Нехай, число a, яке ділилося на 3 - це 20.

(20/3 = 6 (ост. 2))

тоді, підставимо 20, замість а у вираз a² + 2a. отримаємо 440.

поділимо 440/3= 146(ост.2)

Відповідь: остача 2