Знайти миттєву швидкість і прискорення точки яка рухається за законом S(t)=t^3-3t^2+1 в момент часу

t=3с

Ответы на вопрос

Отвечает Рябина Катерина.

Пошаговое объяснение:

S(t)=t³-3t²+1 Given:-t=3c

S=(3)³-3(3)²+1

S=27-3x9+1

S=27-27+1

S=1c

Hope this helps you

Have a good day.