Спростіть вираз та запишіть його коефіцієнт 2m · (-3)k


Ответы на вопрос

Отвечает Викулина Екатерина.

Ответ:

2m × (-3)k = -3 × 2 × m × k = -6mk

Коефіцієнет цього виразу — -6

Пошаговое объяснение:

Коефіцієнт буквеного виразу — це єдиний числовий множник у добутку.