довжина прямокутної форми 30м а ширина 20м 1/4 плоди саду займали груші.А решту площі яблуні.Яку

площу відведено під яблуні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Арина.

30*20=600 кв м-площа саду

600:*1/4=150 кв м-під груші

600-150=450 кв м-під яблуні

Отвечает Молочко Дима.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)30•20=600(м)- площа площа ділянки

2) 600:4=150(м) зайняли груші

3)600-150=450(м) відведено під яблуні