Довжина шкільного саду прямокутної форми 45м щирина 32 метра 1/4 площі саду відведено під куші а

решту під яблуні скільки площі саду відвідено під яблуні

Ответы на вопрос

Отвечает Абубакаров Сиддикъ.

Ответ:

45*32=1440 кв м площа всього саду

1440:4=360 кв м під ягідні кусти

1440-360=1080 кв м під яблуні

============

2 спосіб

===========

45*32=1440 кв м площа всьогго саду

1-1\4=3/4 частини відведено під яблуні

1440*3/4=1080 кв м відведено під яблуні

Отвечает Соболев Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

1) 45 * 32 = 1440 (м²) - площадь всего сада

2) 1/4 * 1440 = 1440/4 = 360 (м²) - отведено под кусты

3) 1440 - 360 = 1080 (м²) - отведено под яблони