Довжина саду прямокутної форми 15 м.,а ширина-13м.Троянди займають 2/5 плоші саду, а решту площі

засаджено фруктові деревами. Яку площу відведено під фруктові дерева?

Ответы на вопрос

Отвечает Юркин Василий.

15*13=195м2 - площадь сада

195/5*2=78м2 - занимают розы

195-78=117м2 - занимают фруктовые деревья

Отвечает Сухар Зоряна.

1) 15*13=195 м2 - площадь

2) 195*2/5=195:5*2=78

3)195-78=117 -фруктовые

 

Ответ: 117м2