Присадибна ділянка має форму прямокутника, довжина якого 120 м, а ширина 90 м. Під картоплю

відведено - 0,75 усієї площі, решту - під інші овочі. Яку площу відведено під картоплю?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Егор.

Ответ:Добрий вечір!

1) 120 • 90 = 10800 (м²) – площа ділянки

2) 10800 • 0,75 = 8100 (м²) – площа під картоплею.

Відповідь: 8100 м².

Пошаговое объяснение:

#SPJ5

Отвечает Александров Егор.

Ответ:

Яку площу відведено під картоплю? 1) 120 • 90 = 10800 (м2) – площа ділянки; 2) 10800 • 0,75 = 8100 (м2) – площа під картоплею. Відповідь: 8100 м2

Пошаговое объяснение:

думою допомогла