Виконати завдання 1. Спростити вираз і обчислити його значення 1)13х - 7х + 24х - 13, якщо х = 217

2) 613 * х + х * 387, якщо х = 14 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Векленко Надя.

1) Якщо х = 217, то 13х - 7х + 24х - 13= 13*217-7*217+24*217-13=2821-1519+5208-13=1302+5208=6510-13=6497

2) Якщо х = 14, то 613 * х + х * 387= 613*14+14*387=8582+5418=14000