У магазин завезли 30 кг фрукти. Полуниця становила 28% усіх заведених фруктів. Скільки полуниці

завезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.

Для того, щоб вирішити задачу - потрібно зробити пропорцію.

30 кг фруктів - 100%

х полуниці - 28%

30 йде до 28, а х до 100%. Потрібно знайти "х". Для цього ми робимо рівняння.

х = 30*28/100 = 8,4 (кг)

Відповідь: полуницю завезли у розмірі 8,4 кг.