У магазин завезли 30 кг фрукти. Полуниця становила 28% усіх заведених фруктів. Скільки полуниці

завезли в магазин? срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Shafirovskaya Lana.

Ответ:

8.4 кг

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти процент від числа, треба помножити число на процент, та поділити на 100. У нашому випадку:

\frac{30*28}{100}=\frac{840}{100}=8.4кг полуниці

Отвечает Антонова Юлиана.

Ответ:

8,4 кілограма

Пошаговое объяснение:

30 : 100 = 0,3 (кг) - 1%

0,3 * 28 = 8,4 (кг)