НСД (12;24) НСД (34:51) НСК(18;90) НСК(121;88) НСК(18;24;32)


Ответы на вопрос

Отвечает Ляс Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 12 і 24

12 = 2 * 2 * 3

24 = 2 * 2 * 2 * 3

НСК (12; 24) = 2 * 2 *3 = 12

Розкладемо на прості множники 34 і 51

34 = 2 * 17

51 = 3 * 17

НСД (34 ; 51) = 17

Розкладемо на прості множники 18 і 90

18 = 2 * 3 * 3

90 = 2  * 3 * 3 * 5

НСК(18; 90) = 2 * 3 * 3 * 5 = 90

Розкладемо на прості множники 121; 88

88 = 2 * 2 * 2 * 11

121 = 11 * 11

НСК (121; 88) = 2 * 2* 2 * 11 * 11 = 968

Розкладемо на прості множники 18; 24; 32

18 = 2 * 3 * 3

24 = 2 * 2 * 2 * 3

36 = 2 * 2 * 3 * 3

НОК (12; 24; 36) = 2 * 2 * 3 * 3 * 2 = 72