3п три для туристи пройшли 38 км. За другий день вони пройшли у 2 рази більше ніж за перший, а за

третій на 6 км більше, ніж перший. Скільки кілометрів пройшли туристи за кожний день?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынович Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 д = х

2 д = 2х

3 д = х + 6

х + 2х + х + 6 = 38

х + 2х + х = 38 - 6

4х = 32

х = 8

1 д = 8 км

2 д = 2 * 8 = 16 км

3 д = 8 + 6 = 14 км