12.Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнюе 60 см. Його висота становить 40% довжини та -

ширини. Обчислити об'ем паралелепіпеда. Пожалуйста помогите срочно очень важно

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Мария.

Відповідь:

1)60:100=0,6×40=24-висота 2)24×4:3=32-ширина 3)60×24×32=46080-об'эм

Покрокове пояснення: