СРОЧНО‼️‼️‼️‼️ У трикутнику ABC AB=BC. <B=60°. Знайдіть площу трикутника. ЯкшоAC=12 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.

Пошаговое объяснение:

Δ ABC - рівнобедренний,

відповідно ∠А = ∠С = (180° - ∠В)/2 = (180° - 60°)/2 = 60°

Отже задано рівносторонній трикутник

Зі стороною 12

Площа рівностороннього трикутника

S = \frac{\sqrt{3} }{4} a^2S=

4

3

a

2

S = \frac{12*12*\sqrt{3} }{4}

4

12∗12∗

3

= 36\sqrt{3}36

3