3 двох міст, відстань мiж км, одночасно якими дорівнює 84 км, виïхали назустріч один одному

мотоцикліст i велосипедист, які зустрілися через 2 год після початку руху. Швидкість велосипедиста становила 14 км/год. З якою швидкістю рухався мотоцикліст?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Юлия.
Весолипедис -14 км/год.Їхали 2 годинм,тому 14*2=28 км він проїхав.
Залишилось проїхати мотоциклісту 84-28=56км.Їхали дві години,тому 56/2=32км/год
Мотоцикліст-32км/год
Отвечает Жуков Алексей.

Ответ:

28 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 84 : 2 = 42 (км/год)

2) 42 - 14 = 28 (км/год)