Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 50 см. Його ширина становить 70% довжини, а висота -

30% від довжини. Обчисліть об'єм цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Богдан.

V=a*b*c

a=50 cм

b=50*0,7=35 cм

c=50*0,3=15 cм

V=50*35*15= 26250 cм³ =26.25 дм³

Отвечает Дарсалия Нино.

Відповідь: 26250 см3, фото.