Вершини трикутника АВС мають координати А(-3;2;1), 8(4;3;-2), C(1;0;-3). Знайти косинус кута А.


Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Ева.

Ответ:

AB=(4-(-3); 3-2; -2-1) = (7;1;-3)

АС=(1-(-3); 0-2; -3-1)  = (4;-2;-4)

Нехай α=∠А

cosα=(АВ*АС)/( |АВ| * |АС| ) = (7*4 + 1*(-2) + (-3)*(-4)) / \sqrt{7^{2}+1^{2}+(-3)^{2}   }  * \sqrt{4^{2}+(-2)^{2}+(-4)^{2}   } = 38/(√59*√36)= 38/√2124=(19√59)/177