О 9 ранку з двох міст, що знаходяться один від одного на відстані 280 км, одночасно назустріч один

одному (вздовж дороги між цими містами) виїхали два поїзди зі швидкостями 75,75 км/год і 64,25 км/год. О котрій годині поїзда будуть знаходитись один від одного на відстані 35 км? помогите решить за 2 часа пожалуйста!!! сейчас 20:13 по Украине помогите!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Ваня.

Ответ:

10 год 45 хв.

Пошаговое объяснение:

280-35=245 (км) пройдуть поїзди

75,75+64,25=140 (км/год) сумарна швидкість

245:140=1,75 (год)=1 год 45 хв

9 год + 1 год 45 хв = 10 год 45 хв.

Отвечает Хасаншин Азат.

Відповідь: о 10 год 45 хв

Покрокове пояснення: