З двох міст, які знаходяться одне від одного на відстані 467 1/2 км, одночасно назустріч виїхали

два поїзди. Швидкість одного поїзда становить 56 3/10 км/год, а швидкість другого - 71 1/5 км/год. На якій відстані один від одного будуть поїзди через 1 3/5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Метрик Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 56,3+ 71,2=127,5 (км)  на стільки наближуються поїзди за кожну годину;

2) 127,5*1,6= 204 (км)  на стільки наблизяться поїзди за  1 3/5 год (1,6 год)

3) 467,5-204= 263,5 км  відстань між поїздами через 1 3/5 год