1. Чому дорівнює площа квадрата, периметр якого дорівнює периметру трикутника зі сторонами 4 см,

5 см, 7 см?​ Срочно!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзин Александр.

Ответ:

16 см

Пошаговое объяснение:

P трик.= 4+5+7=16 см

Pтрик.=Pкв.=16 см.

У квадрата всі сторони однакові, відповідно 1 сторона =4 см.

Sкв.=4*4= 16 см²

Отвечает Онянов Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр трикутника дорівнює: Р=4+5+7=16 (см)  

Тоді сторона квадрата дорівнює: а = 16 : 4 = 4 (см)

А площа квадрата S = a^2= 4^2 = 16 (cм2)